Любое жильё время от времени требует периодического обновления.

Но иногда можно сделать косметический ремонт квартиры, не затрагивая инженерные системы или же перекрытие, не делая что-то более серьёзное. В этом случаи будет обновлена визуальная сторона помещений, часто сохранения основное стилевое направление.

Ремонт квартиры по доступной цене

все детали вполне реально обговорить до начала работ

Цены на косметический ремонт в квартире:
Тип постройки Панельный дом Монолитный дом Кирпичный дом Дизайн проектирование
Стоимость от 3 000 руб/м² от 3 300 руб/м² от 3 500 руб/м² от 500 руб/м²
* Расходные черновые материалы: составляют примерно 40% от стоимости работ. Черновые материалы — это грунтовки, гипсокартон, штукатурные смеси, шпаклевки, водонапорные трубы, электрические провода.
** Отделочные чистовые материалы: краски, лепнина, сантехнические приборы, розетки, выключатели, натяжные потолки, паркет, керамическая плитка, настенные декоративные покрытия, окна, двери.
Что входит в стоимость ремонта:
Работы по демонтажу Работы по электромонтажу

Составление сметы на проведение ремонтных работ

Расчёт стоимости черновых материалов

Приобретение черновых стройматериалов

Удаление с потолочной поверхности старого покрытия

Устранение устаревших обоев

Демонтаж полов

Ликвидация плинтусов и потолочных карнизов

Ошкуривание поверхностей – окна, двери, трубы

Снятие дверных наличников

Вынос строительного мусора

Установка новых розеток с выключателями – проводка не меняется

Подключаются осветительные приборы

Монтаж сантехники

Замена сантехнического оборудования – коммуникации не меняются

Установка смесителей

Монтаж сантехники

Подсоединение стиральной машины

Черновые работы Отделочные работы

Шпаклёвка и грунтовка поверхностей – полы, потолки, стены

Покрасочные работы – потолков, рам окон, подоконников, дверей

Восстановление керамической плитки и оклеивание стен обоями

Отделочные работы

Монтаж напольных покрытий – ламинат, линолеум, ковролин, плинтусы, пороги

Дополнительные услуги

Создание дизайнерского проекта с использование визуализации в 3D формате

Проектирование электроснабжения

Мероприятия по согласованию перепланировки жилища

Монтажные работы – климатическое оборудование, пластиковые окна, натяжные потолки, входные стальные двери

Консультации при выборе отделочных материалов и декоративных покрытий.

Используются в процессе ремонта следующие черновые материалы: штукатурка, шпатлёвка, трубы (водопровод, канализация), гипсокартонные плиты, грунтовочные смеси.
Применяются чистовые материалы: декоративные и лакокрасочные покрытия, двери, сантехника, плинтуса.
Цена черновых материалов зависит от типа помещения и объёма производимых ремонтных работ. Приблизительно затраты достигают 50% от общей стоимости ремонта. Оставшиеся траты приходятся на оплату услуг работников, выполняющих черновые, отделочные мероприятия и составляющие дизайнерский проект.

Закажите бесплатный выезд замерщика

Наш мастер прибудет на объект проводит замеры объекта, подробно
проконсультирует вас по всем вопросам и подготовит смету

Оставьте заявку или свяжитесь с нами по телефону:

Zrealizowane projekty

Uwzględniamy wszystkie życzenia naszych klientów!

Вот, что говорят наши клиенты

user-icon

Aleksandr

Warszawa

Mieszkanie zostało kupione w nowym budynku, więc było dużo pracy. Konieczne było oddzielenie elektryka, zamontowanie przegród i ponowne przylutowanie rur. Skontaktowaliśmy się z «Proszówki Basen». Umówiliśmy się, że zapłacę za pracę, plus za każdą drobiazg, jeśli trzeba. I sam kupuję duże zakupy (rozwiązania, rury, krany itp.). Wszystkie punkty były podpisane w umowie, właściwie zapłaciłem tylko za pracę. Najpierw codziennie przychodziłem nadzorować postęp prac, potem zdałem sobie sprawę, że firma jest poważna, wszystko robią sumiennie. Dlatego zatrzymywałem się tylko w weekendy. W efekcie remont trwał około 8 tygodni. A to dlatego, że wraz z żoną długo wybieraliśmy wannę i tapetę. W efekcie wynik remontu był zgodny z oczekiwaniami. Zadowolony z jakości i warunków. Dziękuję Ci.

user-icon

Julia i Władimir

Warszawa

Dobry dzień! Kilka miłych słów pozostawimy specjalistom firmy «Proszówki Basen» odnośnie remontu, który niedawno przeprowadzili w naszym trzypokojowym mieszkaniu. Wykonałeś naprawdę trudne zadanie, urządzając i porządkując pokój dla naszych dzieci, nasz pokój, duży hol i inne części mieszkania. Byliśmy zachwyceni decyzją o połączeniu małego i niepotrzebnego balkonu z dużym pokojem. Teraz w tym rogu znajduje się prawdziwy teren rekreacyjny z widokiem na park i rzekę. Dzieci są zachwycone, mają teraz wszystko dla pełnego szczęścia — jasne kolory we wnętrzu pokoju z bohaterami swoich ulubionych kreskówek, dużo wolnego miejsca wokół. Sami jesteśmy szczęśliwi jak dzieci, bardzo dziękujemy!

user-icon

Stanisław

Warszawa

Waszą firmę polecili mi znajomi i wcale nie żałuję, że wysłuchałem ich rad! Mieszkanie jest teraz po prostu nierozpoznawalne — stało się znacznie wygodniejsze, wszystko zostało zrobione porządnie i sumiennie! Teraz już wiemy z kim się skontaktować w przyszłym roku, kiedy będziemy dokonywać napraw w mieszkaniu rodziców żony. Życzę powodzenia i wielkie dzięki!

user-icon

Ludmiła i Maxim

Warszawa

Przygotowując mieszkanie do sprzedaży, początkowo mieliśmy robić naprawy we własnym zakresie, ale z braku czasu mimo wszystko zwróciliśmy się do «Proszówki Basen»i byliśmy mile zaskoczeni — w dość krótkim czasie otrzymaliśmy wynik takiej jakości, że w koniec udało nam się sprzedać powierzchnię mieszkalną znacznie drożej niż pierwotnie planowano! Dziękuję, jesteście prawdziwymi profesjonalistami!

user-icon

Maria

Warszawa

Chciałbym wystawić pozytywną opinię na temat pracy wykonanej przez «Proszówki Basen». Na początku kwietnia miałem dokonać naprawy. Mam duże trzypokojowe mieszkanie. Jej stan był, szczerze mówiąc, zły: nierówne ściany, popękane bielone sufity i inne nieprzyjemne rzeczy. Od dawna oszczędzam pieniądze na remonty, więc wybór firmy remontującej pokoje potraktowałem bardziej niż poważnie. Znajomi doradzili mi «Proszówki Basen». Na własne ryzyko i ryzyko posłuchałem rady przyjaciół. I byłem zadowolony z wyniku! Teraz prawie nie poznaję mojego starego mieszkania. Bardzo podobało mi się, jak pracownicy tej firmy wykonali kuchnię! Bardzo szybki. Dziękuję DomServisStroy!

user-icon

Jewgienij

Warszawa

Zadzwoniłem do kilkudziesięciu firm zajmujących się dekoracją i renowacją wnętrz. Przez długi czas przeglądałem strony firm budowlanych w Internecie. Szukałem firmy, która szybko i sprawnie wykona naprawy. Znalazłem stronę firmy «Proszówki Basen». Dzwoniłem. Kilka dni później dokonaliśmy już oszacowania, prawie osiągnęliśmy kwotę, którą przeznaczyłem. Generalnie nie spodziewałem się, że remont zakończy się tak szybko. Pracownicy dobrze pracują, wszystko robią dobrze. Byłem zadowolony z wyniku. Teraz, jeśli znowu remonty, to tylko do tej firmy.

Bezpłatnie obliczymy kosztorys i odpowiemy na twoje pytania

Uważnie wysłuchamy Twoich życzeń, zaproponujemy optymalne rozwiązania i przygotujemy obliczenia

Zostaw zgłoszenie lub skontaktuj się z nami telefonicznie: