Мы разрабатываем проекты с учетом использования лучших строительных материалов, мебели и техники, эргономичных систем отопления, освещения и кондиционирования.

У нас работают опытные дизайнеры, проектировщики, декораторы, художники и архитекторы, а все работы выполняются опытными строительными бригадами. Благодаря индивидуальному подходу к каждому заказу и учету всех пожеланий заказчиков, обеспечивается высокое качество и эксклюзивная эстетичность жилья. Благодаря многолетнему опыту работы, обширным техническим знаниям и владению современными технологическими разработками, а также креативному художественному вкусу, наши заказчики всегда получают элитное жилье, которое отличается повышенным удобством, комфортабельностью и функциональностью. Налаженные алгоритмы работы с клиентами, обеспечивают высокий уровень сервиса и полную гарантию на эксклюзивный дизайнерский ремонт квартир.

Работаем на основании авторского проекта

Дизайнерский ремонт квартиры – это работы, которые выполняются на основании авторского проекта. Проект включает:

  • полную визуализацию будущего объекта с выполнением необходимых чертежей;
  • расположение функциональных зон;
  • разводку инженерных коммуникаций;
  • несколько альтернативных вариантов декора – цветовые решения, отделку и многое другое.

РЕМОНТ КВАРТИРЫ ПО ДОСТУПНОЙ ЦЕНЕ

все детали вполне реально обговорить до начала работ

Цены на ремонт квартир (без учёта расходных материалов)
Вид ремонта Панельный дом Монолитный дом Кирпичный дом Дизайн проектирование
Косметический от 3000 руб/м² от 3300 руб/м² от 3500 руб/м² от 500 руб/м²
Капитальный от 4000 руб/м² от 4300 руб/м² от 4500 руб/м² от 800 руб/м²
Евроремонт от 6000 руб/м² от 6300 руб/м² от 6500 руб/м² от 1200 руб/м²
Полная перепланировка от 8000 руб/м² от 8300 руб/м² от 8500 руб/м² от 1600 руб/м²
* Расходные черновые материалы: составляют примерно 40% от стоимости работ. Черновые материалы — это грунтовки, гипсокартон, штукатурные смеси, шпаклевки, водонапорные трубы, электрические провода.
** Отделочные чистовые материалы: краски, лепнина, сантехнические приборы, розетки, выключатели, натяжные потолки, паркет, керамическая плитка, настенные декоративные покрытия, окна, двери.

Zrealizowane projekty

Uwzględniamy wszystkie życzenia naszych klientów!

Oto, co mówią nasi klienci

user-icon

Aleksandr

Warszawa

Mieszkanie zostało kupione w nowym budynku, więc było dużo pracy. Konieczne było oddzielenie elektryka, zamontowanie przegród i ponowne przylutowanie rur. Skontaktowaliśmy się z «Proszówki Basen». Umówiliśmy się, że zapłacę za pracę, plus za każdą drobiazg, jeśli trzeba. I sam kupuję duże zakupy (rozwiązania, rury, krany itp.). Wszystkie punkty były podpisane w umowie, właściwie zapłaciłem tylko za pracę. Najpierw codziennie przychodziłem nadzorować postęp prac, potem zdałem sobie sprawę, że firma jest poważna, wszystko robią sumiennie. Dlatego zatrzymywałem się tylko w weekendy. W efekcie remont trwał około 8 tygodni. A to dlatego, że wraz z żoną długo wybieraliśmy wannę i tapetę. W efekcie wynik remontu był zgodny z oczekiwaniami. Zadowolony z jakości i warunków. Dziękuję Ci.

user-icon

Julia i Władimir

Warszawa

Dobry dzień! Kilka miłych słów pozostawimy specjalistom firmy «Proszówki Basen» odnośnie remontu, który niedawno przeprowadzili w naszym trzypokojowym mieszkaniu. Wykonałeś naprawdę trudne zadanie, urządzając i porządkując pokój dla naszych dzieci, nasz pokój, duży hol i inne części mieszkania. Byliśmy zachwyceni decyzją o połączeniu małego i niepotrzebnego balkonu z dużym pokojem. Teraz w tym rogu znajduje się prawdziwy teren rekreacyjny z widokiem na park i rzekę. Dzieci są zachwycone, mają teraz wszystko dla pełnego szczęścia — jasne kolory we wnętrzu pokoju z bohaterami swoich ulubionych kreskówek, dużo wolnego miejsca wokół. Sami jesteśmy szczęśliwi jak dzieci, bardzo dziękujemy!

user-icon

Stanisław

Warszawa

Waszą firmę polecili mi znajomi i wcale nie żałuję, że wysłuchałem ich rad! Mieszkanie jest teraz po prostu nierozpoznawalne — stało się znacznie wygodniejsze, wszystko zostało zrobione porządnie i sumiennie! Teraz już wiemy z kim się skontaktować w przyszłym roku, kiedy będziemy dokonywać napraw w mieszkaniu rodziców żony. Życzę powodzenia i wielkie dzięki!

user-icon

Ludmiła i Maxim

Warszawa

Przygotowując mieszkanie do sprzedaży, początkowo mieliśmy robić naprawy we własnym zakresie, ale z braku czasu mimo wszystko zwróciliśmy się do «Proszówki Basen»i byliśmy mile zaskoczeni — w dość krótkim czasie otrzymaliśmy wynik takiej jakości, że w koniec udało nam się sprzedać powierzchnię mieszkalną znacznie drożej niż pierwotnie planowano! Dziękuję, jesteście prawdziwymi profesjonalistami!

user-icon

Maria

Warszawa

Chciałbym wystawić pozytywną opinię na temat pracy wykonanej przez «Proszówki Basen». Na początku kwietnia miałem dokonać naprawy. Mam duże trzypokojowe mieszkanie. Jej stan był, szczerze mówiąc, zły: nierówne ściany, popękane bielone sufity i inne nieprzyjemne rzeczy. Od dawna oszczędzam pieniądze na remonty, więc wybór firmy remontującej pokoje potraktowałem bardziej niż poważnie. Znajomi doradzili mi «Proszówki Basen». Na własne ryzyko i ryzyko posłuchałem rady przyjaciół. I byłem zadowolony z wyniku! Teraz prawie nie poznaję mojego starego mieszkania. Bardzo podobało mi się, jak pracownicy tej firmy wykonali kuchnię! Bardzo szybki. Dziękuję DomServisStroy!

user-icon

Jewgienij

Warszawa

Zadzwoniłem do kilkudziesięciu firm zajmujących się dekoracją i renowacją wnętrz. Przez długi czas przeglądałem strony firm budowlanych w Internecie. Szukałem firmy, która szybko i sprawnie wykona naprawy. Znalazłem stronę firmy «Proszówki Basen». Dzwoniłem. Kilka dni później dokonaliśmy już oszacowania, prawie osiągnęliśmy kwotę, którą przeznaczyłem. Generalnie nie spodziewałem się, że remont zakończy się tak szybko. Pracownicy dobrze pracują, wszystko robią dobrze. Byłem zadowolony z wyniku. Teraz, jeśli znowu remonty, to tylko do tej firmy.

Bezpłatnie obliczymy kosztorys i odpowiemy na twoje pytania

Uważnie wysłuchamy Twoich życzeń, zaproponujemy optymalne rozwiązania i przygotujemy obliczenia

Zostaw zgłoszenie lub skontaktuj się z nami telefonicznie: