Возьмем на себя все заботы по согласованию изменения

конфигурации помещений как до начала перепланировки, так и после ее завершения

Срок: от 2 до 4 месяцев

Процесс представляет собой целый комплекс технологических задач, решение которых требует значительных затрат средств, нервов и времени. Самостоятельно, не имея никакого опыта подобной деятельности, сделать это очень проблематично, поэтому доверять эти заботы лучше всего профессионалам.
Обратившись в компанию «ДомСервисСтрой», Вы как раз таких профессионалов и найдете. Мы всегда гарантируем высокую скорость и качество предоставляемых услуг.

Сэкономим ваше время и средства

Исключаем штрафы

Согласование перепланировки нужно осуществлять еще до начала ремонтных работ, иначе действия будут квалифицированы как нарушение закона и приведут к административной ответственности в виде денежных штрафов и предписаний возврата помещений в исходное состояние.

Соблюдаем законодательство

Согласование перепланировки нужно осуществлять еще до начала ремонтных работ, иначе действия будут квалифицированы как нарушение закона и приведут к административной ответственности в виде денежных штрафов и предписаний возврата помещений в исходное состояние.

В комплекс услуг входят:

Сбор необходимой
документации

Изготовление
проекта

Согласование в соответствующих
государственных органах

Необходимые документы

Свидетельство о госрегистрации права собственности на недвижимое имущество

Техпаспорт помещения (если его нет – мы поможем получить документ)

Договор (о купле/продаже, инвестиционном соглашении или аренде)

Нотариальная доверенность

Узнайте какие виды работ
необходимо согласовывать
и сколько это может стоить

Оставьте заявку или свяжитесь с нами по телефону:

Zrealizowane projekty

Uwzględniamy wszystkie życzenia naszych klientów!

Oto, co mówią nasi klienci

user-icon

Aleksandr

Warszawa

Mieszkanie zostało kupione w nowym budynku, więc było dużo pracy. Konieczne było oddzielenie elektryka, zamontowanie przegród i ponowne przylutowanie rur. Skontaktowaliśmy się z «Proszówki Basen». Umówiliśmy się, że zapłacę za pracę, plus za każdą drobiazg, jeśli trzeba. I sam kupuję duże zakupy (rozwiązania, rury, krany itp.). Wszystkie punkty były podpisane w umowie, właściwie zapłaciłem tylko za pracę. Najpierw codziennie przychodziłem nadzorować postęp prac, potem zdałem sobie sprawę, że firma jest poważna, wszystko robią sumiennie. Dlatego zatrzymywałem się tylko w weekendy. W efekcie remont trwał około 8 tygodni. A to dlatego, że wraz z żoną długo wybieraliśmy wannę i tapetę. W efekcie wynik remontu był zgodny z oczekiwaniami. Zadowolony z jakości i warunków. Dziękuję Ci.

user-icon

Julia i Władimir

Warszawa

Dobry dzień! Kilka miłych słów pozostawimy specjalistom firmy «Proszówki Basen» odnośnie remontu, który niedawno przeprowadzili w naszym trzypokojowym mieszkaniu. Wykonałeś naprawdę trudne zadanie, urządzając i porządkując pokój dla naszych dzieci, nasz pokój, duży hol i inne części mieszkania. Byliśmy zachwyceni decyzją o połączeniu małego i niepotrzebnego balkonu z dużym pokojem. Teraz w tym rogu znajduje się prawdziwy teren rekreacyjny z widokiem na park i rzekę. Dzieci są zachwycone, mają teraz wszystko dla pełnego szczęścia — jasne kolory we wnętrzu pokoju z bohaterami swoich ulubionych kreskówek, dużo wolnego miejsca wokół. Sami jesteśmy szczęśliwi jak dzieci, bardzo dziękujemy!

user-icon

Stanisław

Warszawa

Waszą firmę polecili mi znajomi i wcale nie żałuję, że wysłuchałem ich rad! Mieszkanie jest teraz po prostu nierozpoznawalne — stało się znacznie wygodniejsze, wszystko zostało zrobione porządnie i sumiennie! Teraz już wiemy z kim się skontaktować w przyszłym roku, kiedy będziemy dokonywać napraw w mieszkaniu rodziców żony. Życzę powodzenia i wielkie dzięki!

user-icon

Ludmiła i Maxim

Warszawa

Przygotowując mieszkanie do sprzedaży, początkowo mieliśmy robić naprawy we własnym zakresie, ale z braku czasu mimo wszystko zwróciliśmy się do «Proszówki Basen»i byliśmy mile zaskoczeni — w dość krótkim czasie otrzymaliśmy wynik takiej jakości, że w koniec udało nam się sprzedać powierzchnię mieszkalną znacznie drożej niż pierwotnie planowano! Dziękuję, jesteście prawdziwymi profesjonalistami!

user-icon

Maria

Warszawa

Chciałbym wystawić pozytywną opinię na temat pracy wykonanej przez «Proszówki Basen». Na początku kwietnia miałem dokonać naprawy. Mam duże trzypokojowe mieszkanie. Jej stan był, szczerze mówiąc, zły: nierówne ściany, popękane bielone sufity i inne nieprzyjemne rzeczy. Od dawna oszczędzam pieniądze na remonty, więc wybór firmy remontującej pokoje potraktowałem bardziej niż poważnie. Znajomi doradzili mi «Proszówki Basen». Na własne ryzyko i ryzyko posłuchałem rady przyjaciół. I byłem zadowolony z wyniku! Teraz prawie nie poznaję mojego starego mieszkania. Bardzo podobało mi się, jak pracownicy tej firmy wykonali kuchnię! Bardzo szybki. Dziękuję DomServisStroy!

user-icon

Jewgienij

Warszawa

Zadzwoniłem do kilkudziesięciu firm zajmujących się dekoracją i renowacją wnętrz. Przez długi czas przeglądałem strony firm budowlanych w Internecie. Szukałem firmy, która szybko i sprawnie wykona naprawy. Znalazłem stronę firmy «Proszówki Basen». Dzwoniłem. Kilka dni później dokonaliśmy już oszacowania, prawie osiągnęliśmy kwotę, którą przeznaczyłem. Generalnie nie spodziewałem się, że remont zakończy się tak szybko. Pracownicy dobrze pracują, wszystko robią dobrze. Byłem zadowolony z wyniku. Teraz, jeśli znowu remonty, to tylko do tej firmy.

Bezpłatnie obliczymy kosztorys i odpowiemy na twoje pytania

Uważnie wysłuchamy Twoich życzeń, zaproponujemy optymalne rozwiązania i przygotujemy obliczenia

Zostaw zgłoszenie lub skontaktuj się z nami telefonicznie: