Возьмем на себя все заботы по согласованию изменения

конфигурации помещений как до начала перепланировки, так и после ее завершения

Эстетичность и эффективность экстерьера и внутреннего пространства торгового помещения одни из основных факторов привлечения покупателей, которые стали принципами организации современного розничного ритейла.

Отделка, включающая подбор материалов, выбор конфигурации помещений, цветовой гаммы и специфических функциональных решений – это залог успешной торговли.

Проводим комплекс работ, которые

Подчеркнут специфику продаваемой продукции

Обеспечат эмоциональный комфорт клиентов

Соответствуют профильной ориентации торговой
деятельности

Внутренняя отделка включает

Все виды ремонтно-строительных работ, которые могут совершаться на площадках данного типа.

Лучшие специалисты компании создадут уникальный интерьер с проведением всех необходимых коммуникаций.

Кроме стандартного перечня услуг в рамках капитального или
косметического ремонта, мы предлагаем:

  • Структурирование торгового пространства;
  • Установку примерочных кабинок и больших зеркал;
  • Оформление стеллажей и витрин;
  • Создание уникальных и привлекающих внимание потолочных конструкций;
  • Монтаж инженерных коммуникаций;
  • Применение стилистических элементов декора

В современных условиях оформление торговых точек является залогом привлечения покупателей и правилом хорошего тона. От эстетичности и эффективности отделки магазина зависит количество продаж и успех деятельности. Экстерьер и внутреннее пространство торгового помещения – это один из основных факторов привлечения покупателей, который стал принципом организации современного розничного ритейла. Поэтому отделка, включающая подбор материалов, выбор конфигурации помещений, цветовой гаммы и специфических функциональных решений – это залог успешной торговли.

Все эти факторы выбирает владелец магазина, исходя из общей концепции, коммерческих целей и предпочтений клиентов (потенциальных и существующих). Обратившись в компанию «ДомСервисСтрой», Вы сможете существенно увеличить прибыльность своего торгового заведения, заказав профессиональную отделку магазина.

Oto, co mówią nasi klienci

user-icon

Aleksandr

Warszawa

Mieszkanie zostało kupione w nowym budynku, więc było dużo pracy. Konieczne było oddzielenie elektryka, zamontowanie przegród i ponowne przylutowanie rur. Skontaktowaliśmy się z «Proszówki Basen». Umówiliśmy się, że zapłacę za pracę, plus za każdą drobiazg, jeśli trzeba. I sam kupuję duże zakupy (rozwiązania, rury, krany itp.). Wszystkie punkty były podpisane w umowie, właściwie zapłaciłem tylko za pracę. Najpierw codziennie przychodziłem nadzorować postęp prac, potem zdałem sobie sprawę, że firma jest poważna, wszystko robią sumiennie. Dlatego zatrzymywałem się tylko w weekendy. W efekcie remont trwał około 8 tygodni. A to dlatego, że wraz z żoną długo wybieraliśmy wannę i tapetę. W efekcie wynik remontu był zgodny z oczekiwaniami. Zadowolony z jakości i warunków. Dziękuję Ci.

user-icon

Julia i Władimir

Warszawa

Dobry dzień! Kilka miłych słów pozostawimy specjalistom firmy «Proszówki Basen» odnośnie remontu, który niedawno przeprowadzili w naszym trzypokojowym mieszkaniu. Wykonałeś naprawdę trudne zadanie, urządzając i porządkując pokój dla naszych dzieci, nasz pokój, duży hol i inne części mieszkania. Byliśmy zachwyceni decyzją o połączeniu małego i niepotrzebnego balkonu z dużym pokojem. Teraz w tym rogu znajduje się prawdziwy teren rekreacyjny z widokiem na park i rzekę. Dzieci są zachwycone, mają teraz wszystko dla pełnego szczęścia — jasne kolory we wnętrzu pokoju z bohaterami swoich ulubionych kreskówek, dużo wolnego miejsca wokół. Sami jesteśmy szczęśliwi jak dzieci, bardzo dziękujemy!

user-icon

Stanisław

Warszawa

Waszą firmę polecili mi znajomi i wcale nie żałuję, że wysłuchałem ich rad! Mieszkanie jest teraz po prostu nierozpoznawalne — stało się znacznie wygodniejsze, wszystko zostało zrobione porządnie i sumiennie! Teraz już wiemy z kim się skontaktować w przyszłym roku, kiedy będziemy dokonywać napraw w mieszkaniu rodziców żony. Życzę powodzenia i wielkie dzięki!

user-icon

Ludmiła i Maxim

Warszawa

Przygotowując mieszkanie do sprzedaży, początkowo mieliśmy robić naprawy we własnym zakresie, ale z braku czasu mimo wszystko zwróciliśmy się do «Proszówki Basen»i byliśmy mile zaskoczeni — w dość krótkim czasie otrzymaliśmy wynik takiej jakości, że w koniec udało nam się sprzedać powierzchnię mieszkalną znacznie drożej niż pierwotnie planowano! Dziękuję, jesteście prawdziwymi profesjonalistami!

user-icon

Maria

Warszawa

Chciałbym wystawić pozytywną opinię na temat pracy wykonanej przez «Proszówki Basen». Na początku kwietnia miałem dokonać naprawy. Mam duże trzypokojowe mieszkanie. Jej stan był, szczerze mówiąc, zły: nierówne ściany, popękane bielone sufity i inne nieprzyjemne rzeczy. Od dawna oszczędzam pieniądze na remonty, więc wybór firmy remontującej pokoje potraktowałem bardziej niż poważnie. Znajomi doradzili mi «Proszówki Basen». Na własne ryzyko i ryzyko posłuchałem rady przyjaciół. I byłem zadowolony z wyniku! Teraz prawie nie poznaję mojego starego mieszkania. Bardzo podobało mi się, jak pracownicy tej firmy wykonali kuchnię! Bardzo szybki. Dziękuję DomServisStroy!

user-icon

Jewgienij

Warszawa

Zadzwoniłem do kilkudziesięciu firm zajmujących się dekoracją i renowacją wnętrz. Przez długi czas przeglądałem strony firm budowlanych w Internecie. Szukałem firmy, która szybko i sprawnie wykona naprawy. Znalazłem stronę firmy «Proszówki Basen». Dzwoniłem. Kilka dni później dokonaliśmy już oszacowania, prawie osiągnęliśmy kwotę, którą przeznaczyłem. Generalnie nie spodziewałem się, że remont zakończy się tak szybko. Pracownicy dobrze pracują, wszystko robią dobrze. Byłem zadowolony z wyniku. Teraz, jeśli znowu remonty, to tylko do tej firmy.

Bezpłatnie obliczymy kosztorys i odpowiemy na twoje pytania

Uważnie wysłuchamy Twoich życzeń, zaproponujemy optymalne rozwiązania i przygotujemy obliczenia

Zostaw zgłoszenie lub skontaktuj się z nami telefonicznie: