Zwykły człowiek najczęściej spiera się w kategoriach akceptacji lub odrzucenia zestawu form i treści, które pojawiły się na jego oczach. Na przykład kupujemy to lub tamto po prostu dlatego, że podoba nam się wygląd produktu. Wielu nie interesuje się historią jego twórczych narodzin. Rzeczywiście, czy można szczegółowo poznać wszystkie formy materialnego ucieleśnienia idei i fantazji?

Kolejna rzecz — profesjonalny projektant. Zgodnie ze swoim powołaniem, obowiązkiem i obowiązkami musi umieć tworzyć aranżacje wnętrz mieszkań. Profesjonalista opracuje jedną kompozycję opartą na konceptualnej wizji przyszłego wnętrza i nada przestrzeni każdego pomieszczenia wyjątkową estetykę.

Nawet dyskutując w ogóle w ten sposób, możemy dojść do wniosku, że istnieje ogromna różnica między pomysłami projektu laika i profesjonalisty. Aby zrozumieć zawiłości konstrukcji przestrzennej i móc kreatywnie wykorzystać ogromną bazę technik projektowych do dekorowania pomieszczeń, niezbędny jest talent twórczy, umiejętności, doświadczenie i jeszcze coś, czego nie da się wytłumaczyć słowami.

Profesjonalizm to nasza mocna strona

Jeśli masz poważne pragnienie nie tylko zmiany wyglądu mieszkania, ale wniesienia do wnętrza szczególnego nastawienia, ucieleśnionego w eleganckich formach i bogatej treści semantycznej, skontaktuj się z profesjonalistami firmy «Proszówki Basen»! Nasze kreatywne doświadczenie gromadzimy od ponad 1 roku i możemy zaoferować naszym klientom doskonały remont mieszkania!

Projekty wnętrz mieszkań: proste o skomplikowane

Pomysł powinien być jasny i jasno wyrażony. Wnętrze mieszkania przypomina prawdziwy obraz, z przemyślaną kompozycją i niezależnym artystycznym i poetyckim brzmieniem. W nim każdy szczegół jest ważny i jest na swoim miejscu — wszystko jest ze sobą powiązane i nie ma mowy o przypadkowych elementach i niepotrzebnych szczegółach. Wystrój wnętrz mieszkań powinien charakteryzować się integralnością, oryginalnością i elegancką jasnością. Jego głównym zadaniem jest rozweselenie i zachwycenie człowieka od pierwszych minut przebywania w jego „uroczej niewoli”. Dlatego pojawienie się pomysłu można uznać za punkt wyjścia do stworzenia wnętrza.

Nie zapomnij o komponencie funkcjonalnym. Nie można zamienić przestrzeni życiowej w zestaw pięknych, ale bezużytecznych rzeczy. Tworząc wnętrze należy pamiętać o rozwiązaniu pewnych problemów, które powinny uczynić życie w mieszkaniu jak najbardziej komfortowym. Właściciel małego mieszkania rozpaczliwie potrzebuje szybko zmieniającego się otoczenia, w którym czułby się nieskrępowany i wolny. Inspirujące wnętrze z pikantnym akcentem jest ważne dla osoby kreatywnej. A w mieszkaniu, które stanie się bajecznym krajem dla dociekliwego dziecka, wnętrze powinno przyczynić się do powstania tylko przyjemnych emocji.

Opracowanie projektu mieszkania —
cechy

Oczywiście wszystkie elementy wystroju wnętrz i tak spełniają normy bezpieczeństwa środowiskowego. Specjaliści firmy remontowo-budowlanej «Proszówki Basen» stworzą projekt aranżacji wnętrz, który nie tylko będzie odzwierciedlał światopogląd i pragnienia klienta, ale także stanie się ucieleśnieniem funkcjonalności.

Rozwój projektowy wnętrza mieszkania odbywa się w warunkach stałej komunikacji. Projektu wnętrza nie da się stworzyć samodzielnie – wymagany jest aktywny udział właściciela mieszkania. Wnętrze powinno podkreślać zarówno znaczenie artystyczne, jak i funkcjonalność każdym ze swoich elementów. Zgadzam się, po prostu piękne wnętrze, w którym mieszka się niewygodnie, nikomu nie jest potrzebne. Uznajemy, że w każdym wnętrzu należy uwzględnić potrzeby konkretnych osób. Idealnie wnętrze powinno być przyjacielem, z którym jest dobrze w każdym momencie życia.

Indywidualne podejście

Wszystko we wnętrzu powinno być indywidualne. Jeśli nie lubisz standardowych rozwiązań, skontaktuj się z naszym warsztatem kreatywnym. Dla nas każde wnętrze jest powodem do wyrażenia idei klienta w wyjątkowym, indywidualnym stylu.

Współczesny styl we wnętrzu. Odważnie czerpiemy z kolekcji klasyków to, co najlepsze i starannie łączymy z najnowszymi, nowoczesnymi pomysłami. Chcesz być modna, ale nie chcesz rezygnować z wygody na rzecz zmieniającej się mody? Dołożymy wszelkich starań, aby Twoje wnętrze było modne, stylowe i jednocześnie wygodne.

«Proszówki Basen» tworzy wnętrza dla mieszkań, w których można wygodnie mieszkać, pracować wydajnie i odpoczywać!

Zrealizowane projekty

Uwzględniamy wszystkie życzenia naszych klientów!

Oto, co mówią nasi klienci

user-icon

Aleksandr

Warszawa

Mieszkanie zostało kupione w nowym budynku, więc było dużo pracy. Konieczne było oddzielenie elektryka, zamontowanie przegród i ponowne przylutowanie rur. Skontaktowaliśmy się z «Proszówki Basen». Umówiliśmy się, że zapłacę za pracę, plus za każdą drobiazg, jeśli trzeba. I sam kupuję duże zakupy (rozwiązania, rury, krany itp.). Wszystkie punkty były podpisane w umowie, właściwie zapłaciłem tylko za pracę. Najpierw codziennie przychodziłem nadzorować postęp prac, potem zdałem sobie sprawę, że firma jest poważna, wszystko robią sumiennie. Dlatego zatrzymywałem się tylko w weekendy. W efekcie remont trwał około 8 tygodni. A to dlatego, że wraz z żoną długo wybieraliśmy wannę i tapetę. W efekcie wynik remontu był zgodny z oczekiwaniami. Zadowolony z jakości i warunków. Dziękuję Ci.

user-icon

Julia i Władimir

Warszawa

Dobry dzień! Kilka miłych słów pozostawimy specjalistom firmy «Proszówki Basen» odnośnie remontu, który niedawno przeprowadzili w naszym trzypokojowym mieszkaniu. Wykonałeś naprawdę trudne zadanie, urządzając i porządkując pokój dla naszych dzieci, nasz pokój, duży hol i inne części mieszkania. Byliśmy zachwyceni decyzją o połączeniu małego i niepotrzebnego balkonu z dużym pokojem. Teraz w tym rogu znajduje się prawdziwy teren rekreacyjny z widokiem na park i rzekę. Dzieci są zachwycone, mają teraz wszystko dla pełnego szczęścia — jasne kolory we wnętrzu pokoju z bohaterami swoich ulubionych kreskówek, dużo wolnego miejsca wokół. Sami jesteśmy szczęśliwi jak dzieci, bardzo dziękujemy!

user-icon

Stanisław

Warszawa

Waszą firmę polecili mi znajomi i wcale nie żałuję, że wysłuchałem ich rad! Mieszkanie jest teraz po prostu nierozpoznawalne — stało się znacznie wygodniejsze, wszystko zostało zrobione porządnie i sumiennie! Teraz już wiemy z kim się skontaktować w przyszłym roku, kiedy będziemy dokonywać napraw w mieszkaniu rodziców żony. Życzę powodzenia i wielkie dzięki!

user-icon

Ludmiła i Maxim

Warszawa

Przygotowując mieszkanie do sprzedaży, początkowo mieliśmy robić naprawy we własnym zakresie, ale z braku czasu mimo wszystko zwróciliśmy się do «Proszówki Basen»i byliśmy mile zaskoczeni — w dość krótkim czasie otrzymaliśmy wynik takiej jakości, że w koniec udało nam się sprzedać powierzchnię mieszkalną znacznie drożej niż pierwotnie planowano! Dziękuję, jesteście prawdziwymi profesjonalistami!

user-icon

Maria

Warszawa

Chciałbym wystawić pozytywną opinię na temat pracy wykonanej przez «Proszówki Basen». Na początku kwietnia miałem dokonać naprawy. Mam duże trzypokojowe mieszkanie. Jej stan był, szczerze mówiąc, zły: nierówne ściany, popękane bielone sufity i inne nieprzyjemne rzeczy. Od dawna oszczędzam pieniądze na remonty, więc wybór firmy remontującej pokoje potraktowałem bardziej niż poważnie. Znajomi doradzili mi «Proszówki Basen». Na własne ryzyko i ryzyko posłuchałem rady przyjaciół. I byłem zadowolony z wyniku! Teraz prawie nie poznaję mojego starego mieszkania. Bardzo podobało mi się, jak pracownicy tej firmy wykonali kuchnię! Bardzo szybki. Dziękuję DomServisStroy!

user-icon

Jewgienij

Warszawa

Zadzwoniłem do kilkudziesięciu firm zajmujących się dekoracją i renowacją wnętrz. Przez długi czas przeglądałem strony firm budowlanych w Internecie. Szukałem firmy, która szybko i sprawnie wykona naprawy. Znalazłem stronę firmy «Proszówki Basen». Dzwoniłem. Kilka dni później dokonaliśmy już oszacowania, prawie osiągnęliśmy kwotę, którą przeznaczyłem. Generalnie nie spodziewałem się, że remont zakończy się tak szybko. Pracownicy dobrze pracują, wszystko robią dobrze. Byłem zadowolony z wyniku. Teraz, jeśli znowu remonty, to tylko do tej firmy.

Bezpłatnie obliczymy kosztorys i odpowiemy na twoje pytania

Uważnie wysłuchamy Twoich życzeń, zaproponujemy optymalne rozwiązania i przygotujemy obliczenia

Zostaw zgłoszenie lub skontaktuj się z nami telefonicznie: